Cmc Reklam ve Mimarlık
Özel Kesimli Opak Etiket
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Özel Kesimli Opak Etiket
Özel Kesimli Opak Etiket

Opak Etiket Nedir?

 

Opak etiket, sağlamlığı ve şık duruşu ile bilinen, bu sebeple de sık tercih edilen bir etiket türüdür. Esnek bir malzemeden üretilmiş olması sebebi ile kolay kolay yırtılmaz ve uzun süreli kullanım vadeder. Standart kağıt üzerine baskı yapılan etiketler ile karşılaştırıldığında oldukça sağlam olduğunu görebilirsiniz. Bu durum etiket kullanımını yaygınlaştırıyor ve PP opak etiket olarak da ifade edilen bu tür ürünler, geniş bir kullanım çeşitliliği ile karşımıza çıkıyor. Esnek bir yapıda olması sebebi ile plastik etiket grubunda da değerlendirilebilen bu tür etiketleri, kavanoz etiketi olarak görebiliyor, cam etiketi olarak tercih edildiğine de şahit olabiliyoruz.

 

Opak Etiket Nerelerde Kullanılır?

 

Opak sticker, kullanım amacına uygun olarak isimlendirilen bir baskı ürünü… Kavanoz etiketi tabiri, kavanoz üzerinde uzun süre sorunsuz bir şekilde konumlanabiliyor olmasındandır. Diğer taraftan zemin etiketi olarak tercih edilebilir ve cam gibi farklı yüzeylerde farklı amaçlar ile kullanılabilir. Bu sebeple de cam etiketi olarak ifade edildiğini çok sık duyarız. Kısacası sayısız yüzey üzerinde uzun süreli kullanımı mümkün kılması PP opak etiket baskısını son derece cazip kılmaktadır. İster cam kapılarda, pencere camlarında ya da araçlar üzerinde kullanın, ister çeşitli ürünler üzerinde tercih edin. Plastik etiket olarak size kaliteli bir görünüm, iyi bir imaj sunacaktır. Bu sayede bir etiketten beklenenden çok daha fazlasını sağlayabilir.

 

Opak Etiket Satın Almak

Opak sticker gibi özel ürünleri satın almak ve etiket tasarlama için çokça zaman harcamanız ve bu işe konsantre olmanız gerekmiyor. Online olarak sticker siparişi verebilirsiniz. Hatta pek çok baskı ürününü online bir şekilde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tüm bunlar hayal değil. Tek yapmanız gereken info@cmcreklam.com.tr çalışma dosyanızı gönderebilirsiniz. Sorularınızın cevabını bu şekilde bulabilir ve zahmetsizce opak etiket ve benzeri ürünlere ulaşabilirsiniz. İster kavanoz etiketi olarak kullanın, ister zemin etiketi deyin adına ister PP opak etiket. Bu tür özel nitelikli ve kullanışlı baskı ürünlerini oldukça kısa sürede sipariş edebilir ve hızlıca siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Sizleride Aramızda Görmek Dileğiyle...